Sınıf Öğretmenlerimiz


SINIF ÖĞRETMENLERİMİZ
 
 
01.01.1956 tarihinde Bartın'da doğdu . İlk ve Orta Öğrenimini Bartın'da , Lise Öğrenimini Zonguldak Öğretmen Lisesinde tamaladı . 1978 yılında Bartın Eğitim Enstitü'sünü bitirdi . 01.03.1979 tarihinde Kastamonu'nun Azdavay İlçesinde Öğretmenlik mesleğine başladı 1983-1987 yılları arasında Malatya'da , 1987-1990 yılları arasında da Kütahya'da görev yaptı .1990 Yılından itibaren Bartın'da , 1997 Yılından itibaren de Bartın Atatürk İlköğretim Okulunda sınıf Öğretmeni olarak görevini sürdürmektedir . Öğretmenimiz evli ve üç çocuk babasıdır .
Hasan TOKKAL / Sınıf Öğr.
Hasan TOKKAL
Sınıf Öğretmeni
 
 
Levent ERSOY / Sınıf Öğr.
1958 yılında Bartın'da doğdu . İlk,orta,Lise ve yüksek Öğrenimini Bartın'da tamaladı .  1980 yılında Bartın Aydınlar İlköğretim Okulu'nda Öğretmenlik mesleğine başladı , daha sonra Tunceli ve Bartın'ın çeşitli köyleri'nde görevine devam etti .1999 Yılından beri Bartın Atatürk İlköğretim Okulunda sınıf Öğretmeni olarak görevini   sürdürmektedir . Öğretmenimiz evli ve iki çocuk babasıdır.
         
Levent ERSOY
Sınıf Öğretmeni
 
 
Gelibolu ilçesine bağlı Bolayır'da doğdu.İlk ve ortaokulu Bolayırda bitirdi.Gelibolu Lise'sini ve Dicle Üniversitesi Eğitim Yüksek okulunu 1986 yılında  bitirdi.Aynı yıl Sivas ili  Kangal ilçesi Şenyurt İlkokulunda meslek hayatına başladı.1991 yılında Bartın Şenyurt ilkokulunda ilimizde göreve başladı. 1994-1996 yılları arasında askerlik görevi için Bingöl ili Genç ilçesi Dereköy İlkokulunda görev yaptı.Daha sonra İlimiz Gerişkatırcı  B.S.İ Okulunda görev yaptı.2004 yılında merkez Çaydüzü ilköğretim okulunda görev yaptı.Öğretmenimiz 2009 yılından itibaren Bartın Atatürk İlköğretim Okulu'nda Sınıf  Öğretmeni olarak görevini sürdürmekte olup, Evli ve iki çocuk babasıdır.
Faruk KAÇMAZ / Sınıf Öğr.
Hüseyin KESLER
Sınıf Öğretmeni
 
 
Cavide BAYAT / Sınıf Öğr.
1964 yılında Azdavay'da doğdu . İlkokulu Azdavay'da okuyan öğretmenimiz , Orta okul ve Lise'yi Bolu Kız Öğretmen Lise'sinde tamamladı . 1984 yılında Bolu Eğitim Yüksek Okul'unu bitirdi . 1985 yılında Kahramanmaraş'ta meslek hayatına başladı . 1989 yılından itbaren Bartın'ın çeşitli okullarında görev yapan öğretmenimiz 2006 yılından itibaren'de Bartın Atatürk İlköğretim Okul'unda sınıf öğretmeni olarak görevini yürütmektedir . Öğretmenimiz evli olup , Barış ve Başak adlarında iki çocuk annesidir .
        
Cavide BAYAT
Sınıf Öğretmeni
 
 
1965 yılında Zonguldak/Çaycuma'da doğdu . İlköğretimini Çaycumad'da bitirdikten sonra Kastamonu Göl Öğretmen Lisesi'ni bitirdi . Daha sonra Bolu Eğitim Yüksek Okulunu 1984 yılında bitirerek Trabzon'da Öğretmenlik Mesleğine başladı . Kahramanmaraş'ta görev yaptı . 1989 yılından beri Bartın'ın çeşitli okullarında görevini yürüttü .2006 yılından itibaren'de Bartın Atatürk İlköğretim Okulu'nda Sınıf öğretmeni olarak görevini yürütmektedir Öğretmenimiz evli ve iki çocuk babsıdır .
Yusuf BAYAT / Sınıf Öğr.
Yusuf BAYAT
Sınıf Öğretmeni
 
 
Şahizer YILDIZ / Anasınıfı Öğr.
Safranbolu'da doğdu. Karabük İli Eskipazar ilçesi Merkez İlköğretim Okulunu , Eskipazar Çok Programlı Lise'sini ve Konya Selçuk Üniversitesini bitirdi.2002 yılında Bartın Gözpınarı İlköğretim Okulunda meslek hayatına başladı Bartın'ın çeşitli okullarında görev yaptı.Öğretmenimiz 2006 yılından itibaren Bartın Atatürk İlköğretim Okulu'nda Anasınıfı Öğretmeni olarak görevini sürdürmekte olup, Evli ve iki çocuk annesidir.
Şahizer YILDIZ
Anasınıfı Öğretmeni